9 черв. 2016

Випускний вечір

Випускний вечір для учнів 9 класу у Рудківській ЗОШ І-ІІ ступенів
5 черв. 2016

Сьомий день роботи літнього мовного табору 05.06. 2016 р.

В останній день мовного табору учні із задоволенням пригадали, що цікавого було протягом тижня, ділилися своїми враженнями і випустили стінгазету « Наші дні у літньому мовному таборі». На завершення учні були нагородженні грамотами за активну участь і пам’ятними фото про веселі дні проведенні в таборі, на яких один одному записали найкращі побажання на літні канікули.
4 черв. 2016

Шостий день роботи літнього мовного табору 04.06. 2016 р.

Шостий день літнього мовного табору в Рудківській ЗОШ пройшов цікаво і захоплююче. Учні дізналися багато нового про спорт у країнах, мову яких вони вивчають. Цікаво і весело провели час на спортивному майданчику
3 черв. 2016

П’ятий день роботи літнього мовного табору 03.06. 2016 р.

Всі учасники табору вирушили у цікавий похід на Біле озеро, де цікаво і весело проводили час граючи в різні ігри, спілкувалися на різні теми, варили смачну юшку і відпочивали.
2 черв. 2016

Четвертий день роботи літнього мовного табору 02.06. 2016 р.

Учні із задоволенням виготовляли театральні маски і активно готували костюми до театральної вистави , після чого спробували відтворити театральну виставу «Білосніжка»
1 черв. 2016

Третій день роботи літнього мовного табору 01.06. 2016 р.

В цей день, учасники табору, переглянули мультфільми англійською мовою, після чого прийняли участь у їх обговоренні. Закінчили цей день оформленням стінгазет "У світі мультфільмів".