29 січ. 2019

Вшанування подвигу Героїв Крут

В школі проведена відкрита виховна година для учнів 6-9 класів " На грані двох тисячоліть Чорніє Хрест у білім полі"
25 січ. 2019

Відзначення жертв Голокосту

В школі відбулася загальношкільна лінійка , де учасники освітнього процесу вшанували память жертв Голокосту
21 січ. 2019

Новорічні посиденьки в школі

Напередодні третього праздника Водохреща в школі відбулися посиденьки для людей поважного віку
13 груд. 2018

Андріївські вечорниці

Вечорниці - це привід зібратися молодому поколінню, щоб ожила одна із сторінок молодості наших матерів та бабусь
11 груд. 2018

Всеукраїнська акція " 16 днів проти насилля"

Вчителі та вихованці нашої школи приєдналися до участі в щорічній акції "16 днів проти насилля"
19 лист. 2018

Оксамитовий рай- дивовижний світ тканепластики

В школі пройшов шкільний етап з тканепластики "Оксамитовий рай"
19 жовт. 2018

Природоохоронна акція " До чистих джерел"

Протягом жовтня в Рудківському НВК проходила акція "До чистих джерел", де учні школи мали змогу долучитися до прибирання території поблизу місцевих водойм, зокрема річки Лоток та озера Білого.

День Вчителя

Святковий концерт до Дня Вчителя «У вічнім учительськім колі» в Рудківському НВК
19 жовт. 2018

Виставка осінньої композиції " На гостинах у лісової бабусі"

На початку жовтня в Рудківському НВК проходив конкурс осінньої композиції «На гостинах у лісової бабусі».
15 трав. 2018

Свято " Наші любі мами" у Рудківському НВК

З метою виховання у дітей шанобливого ставлення до матері, розвиток здатності учнів до емоційного відчуття художнього слова, сприяння розвитку творчих здібностей дітей і прищеплювання почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги в школі пройшло свято " Наші любі мами"