15 трав. 2018

День пам"яті та примирення у Рудківському НВК

Гідно вшанувати подвиг українського народу, його визначний внесок у Перемогу у Другій світовій війні зібралися 9 травня біля обеліска загиблих односельчан села Рудка учасники мотоестафети, педагогічний та учнівський колектив
8 трав. 2018

Велоестафета " Маки пам"яті"

Учнівська молодь та педагогічний колектив Рудківського НВК долучилася до проведення велоестафети " Маки памяті" .
27 квіт. 2018

День цивільного захисту в Рудківському НВК

З метою питань безпечної життєдіяльності, відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій в Рудківському НВК з 16 по 24 квітня проходив Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту
20 бер. 2018

Тиждень учнівського самоврядування в школі

У Рудківському НВК з метою виявлення організаторських, творчих здібностей, виховання патріотичного настрою, почуття відповідальності і самостійності учнів, в школі з 12 по 16 березня 2018 року пройшов тиждень учнівського самоврядування
26 лют. 2018

День рідної мови в закладі

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в школі пройшов квест.
20 лют. 2018

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні

В школі, з метою патріотичного виховання, відбувся захід " У нашій памяті вони назавжди лишились", де згадувалося про трагічні події на майдані і Небесну Сотню.
13 лют. 2018

День іменинника в школі

Сьогодні в школі свято! Дітвора та дорослі зібралися, щоб привітати тих хлопців та дівчат, які відзначають свій День народження взимку. А їх у нас-20!
7 лют. 2018

Годівничка

Проведена акція "Годівничка"
10 квіт. 2017

День Довкілля в Рудківському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ»

Щороку, коли наша земля вже готова до весняного оновлення, в школі пройшла акція до Дня Довкілля «Посади дерево миру», з метою озеленення прилеглої до школи території, прибирання центральної вулиці нашого села, території біля обеліска та могили «Невідомого солдата», упорядкування існуючих квітників на території подвір′я, розчистили і прибрали сміття на узбіччі головної дороги, яка з′єднує наше село із селом Більська Воля.
1 бер. 2017

Міжнародний день рідної мови у Рудківському НВК « ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

22 лютого учні, вчителі та не байдужі до рідної мали змогу бути присутніми на концерті з нагоди Міжнародного дня рідної мови.