Рудківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ"

с.Рудка,  Володимирецького р-ну,Рівненської обл.

Загальні відомості про заклад:  Навчання у Рудківському НВК здійснюється у двох корпусах. Перший корпус  (де навчаються учні 1-4 класів) збудовано у 1957 році. Другий корпус (де навчаються 5-9 класи) прийнято в експлуатацію у 1986 році.

Форма власності:  комунальний заклад.

Основні напрямки діяльності:  - організація навчально – виховного процесу через реалізацію навчальних планів та - програм для загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.

- Реалізація програми національного виховання на 2008- 2020 роки

- Забезпечення системи учнівського самоврядування.

Організаційна структура закладу: Навчально-виховний процес для 89 учнів здійснюється в одну зміну. Троє дітей навчаються на індивідуальній формі навчання (двоє з них на дому).  У школі наявний комп’ютерний клас у якому знаходяться 8 комп`ютерів у робочому стані, є електронна пошта , сайт.

Функціонують гуртки «Бісероплетіння», та «Художня обробка деревини». Організовано роботу методичних об`єднань учителів початкових класів та класних керівників

Школа працює над науково - методичною проблемою: «Сучасний урок - спільна творчість учителя та учня в процесі формування особистості дитини й підготовки  її до життя»

Навчальний процес забезпечує 19 учителів: 2  з них мають першу категорію, 5-другу, 5 – спеціалістів,  4- молодші спеціалісти, 3- навчаються на 2-4 курсах ВНЗ .

Обслуговуючий персонал – 6 працівників

Освітні показники діяльності: Педагогічний колектив школи постійно працює над підвищенням свого професіоналізму та забезпеченням належного рівня організації навчально – виховного процесу. Школа  щороку бере участь  у ІІ- етапі олімпіад з базових дисциплін . Двоє учнів школи здобули 3  призові місця (ІІІ)  з предметів гуманітарних дисциплін. Крім того учні школи  є постійними учасниками різних предметних та мистецьких  конкурсів . З року в рік покращується матеріальна база школи,  затишок у класних кімнатах та  пришкільному  подвір`ї.